نــــمایندگی ها و عوامل فروش

ضمن سپاس از شما مشتری گرامی در انتخاب برند  rose born    ، به استحضار میرساند به منظور کسب اطلاعات و یا خرید محصولات این مجموعه ، به نکات ذیل توجه فرمایید :

1.تمامی کانالهای ارتباطی این مجموعه در قسمت " تماس با ما " در این سایت مرقوم شده است.

2.صاحبان فروشگاه ها و مجموعه های تجاری ، خرده فروشان کالای خواب ، فروشندگان سرویس های خواب نوزاد و کودک و خرده فروشان سیســمونی که تمایل به خرید محصولات این شرکت را دارند ،  می توانند پس از کسب اطلاعات لازم از طریق سایت ،کانال های مجازی تلگرام و صفحه اینستاگرام ، با تلفن های این مجموعه تماس حاصل نموده و ضمن دریافت پاسخ سوالات خود ،آگاهی مناسبی از جزئیات لازم حاصل نمایند.

3.مشتریان محترمی که تمایل به اخذ نمایندگی انحصاری در سطح شهر و یا استان خود دارند می توانند نسبت به طرح درخواست خود ضمن برگزاری جلسه حضوری ، با مدیریت بازاریابی و فروش اقدام نمایند.

4.قیمت مصرف کننده در سراسر کــشور در قسمت  " قیمت محصولات برای مصرف کننده نهایی " در این سایت به تفکیک گروه و جنس کالا آمده است.

5.بازدید کنندگان گرامی و مشــتریان عزیز در صورت وجود هرگونه پیشنهاد و یا طرح مــطالب خاص می توانید در فضای مجازی تلگرام و یا به صورت پیامک با شماره 09120303323 ارتباط برقرار نمایند.

6.مرجوعی کالا به هیچ عنوان مورد پذیرش نمی باشد .

7.هزینه ارسال از درب دفتر مرکزی تا مقصد (برای مشتریان تهران) و از باربری تا مقصد (برای مشتریان شهرستان)به عهده خود مشتری می باشد. همچنین ترخیص و  ارسال بار ، بعد از تسویه فاکتور (بصورت نقدی ، ارسال چک) صورت می پذیرد.

 

ارسال نظرات