آشنایی با محصولات

 

در این قسمت کاربرد ، مشخصات و ویژگی های مرتبط با هر گروه از محصولات rose born به صورت جداگانه آمده است :

مجموعه سرویس خواب سه تکه/ چهارتکه :

سرویس خواب 3 تکه / 4 تکه rose born در 24 طرح  (هماهنگ با بقیه محصولات) طراحی ، تولید و عرضه شده و شامل سه قــطعه مطابق جدول ذیل می باشد :

نام قطعه

لحاف

تشک

بالش

اندازه (سانتی متر)

100*80

90*70

45*35

 

اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • کابرد مجموعه سرویس خواب سه تکه ، با توجه به اینکه این محصول ، به سادگی در بسته بندی خود و یا با وسیله دیگری مانند کیف مادر قابل حمل می باشد ، بصورتی وسیع قابل تعریف است ؛ از جــمله این موارد می توان به خواباندن نوزاد بر روی سه تکه بر روی زمین ، استفاده درمسافرتها ، میهمانی ها ، اماکن عمومی مثل پارک ، کنار ساحل  و ... اشاره کرد. سبک بودن این محصول ، از ویژگی هایی است که به استفاده بهتر ازآن کمک می نماید و آنرا به یکی از اقلام مهم سیسمونی نوزاد تبدیل کرده است

 • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا سنین حدود 2 سال می باشد .

 • برای شستشوی محصولات رزبرن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.  همچنین پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

 • استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بهره گیری از هنر گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها و ... از جمله مزیتــهای این محصول نسبت به کالاهای مشــابه موجود در بازار می باشد. 

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، سرویس سه / چهار تکه rose born برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

 • این محصول در قالب دو گونه پارچه مخمل ولبوآ و نخی میکروفایبر تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد.

توجه : تعدادی از طرح های مجموعه rose born به صورت سرویس خواب چهارتکه و بقیه طرح ها به صورت سرویس خواب سه تکه قابل سفارش می باشند . در سرویس خواب های چهارتکه ، یک بالش فرم دهی سر اضافه گردیده است.

        

 

مجموعه سرویس خواب هفت تکه :

روتختی سرویس خواب هفت تکه rose born در 24 طرح  (هماهنگ با بقیه محصولات) طراحی ، تولید و عرضه شده و شامل هفت قــطعه مطابق جدول ذیل می باشد :

نام قطعه

لحاف

بالش

روبالشی اضافه

ملحفه

دورتختی

اندازه (سانتی متر)

140*100

45*35

45*35

145*120

130*45

تعداد

1

2

1

1

3

 

اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • سرویس هفت تکه رز برن برای قرار گرفتن و نـصب بر روی تــخت نوزاد و کودک طـراحی شـده و کمتر برای استفاده های دیگر مناسب می باشد.

 • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا سنین حدود 4 سال می باشد .

 • برای شستشوی محصولات رزبرن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.  لازم به دکر است پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

 • استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بکارگیری هنر در گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها ، وجود بندهای متصل به دورتختی ها جهت بسته شدن بر روی تخت و ... از جمله مزیتهای این محصول نسبت به کالاهای مشابه موجود در بازار می باشد. 

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

 • این محصول در قالب دو گونه پارچه مخمل ولبوآ و نخی میکروفایبر تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد.

       

 

مجموعه سرویس خواب سه تکه مسافرتی  :

3تکه مسافرتی rose born در 11 طرح  (هماهنگ با بقیه محصولات) طراحی ، تولید و عرضه شده و شامل سه قــطعه مطابق جدول ذیل می باشد :

نام قطعه

لحاف

تشک(قنداق)

بالش

اندازه (سانتی متر)

80*80

65*40

35*25

اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • کاربرد مجموعه سرویس خواب سه تکه مسافرتی رز برن ، با توجه به اینکه این محصول ، به سادگی در بسته بندی خود و یا با وسیله دیگری مانند کیف مادر قابل حمل می باشد ، بصورتی وسیع قابل تعریف است ؛ از جــمله این موارد می توان به استفاده درمسافرتها ، میهمانی ها ، اماکن عمومی مثل پارک ، کنار ساحل  و ... اشاره کرد. سبک بودن این محصول ، از ویژگی هایی است که این محصول را متمایز می سازد و یکی از اقلام کاربردی در سبد کالای سیسمونی نوزاد رز برن می باشد.

 • برای شستشوی محصولات رزبرن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.  همچنین پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

 • استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بهره گیری از هنر گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها و ... از جمله مزیتــهای این محصول نسبت به کالاهای مشــابه موجود در بازار می باشد .

 • این محصول در قالب پارچه ژاکارد تولید و عرضه می گردد .

                   

تشک لبه دار :

تشک لبه دار برند rose born یک محصول کاربردی و مهم برای سیسمونی کودک شماست . این محصول شامل پنج تکه می باشد و در نوع خود کامل ترین در بازار ایران محصوب می شود . این محصول رز برن نیز همانند بقیه ، قابلیت ست شدن با بقیه محصولات از لحاظ طرح را دارد .

      

ست حوله پنج تکه :

ست حوله پنج تکه برند rose born شامل یک عدد حوله‌ی تن‌پوش (شنلی) ، یک عدد حوله‌ی دورپیچ ، یک حوله‌ی دست و صورت ، یک لیف و یک جفت پاپوش می باشد که در نوع خود کامل ترین ست حوله کودک محصوب می گردد . حوله پنج تکه رز برن 100 درصد پنبه (تمام پنبه) و کاملا سازگار با پوست حساس نوزاد می باشد و در کنار لطافت و نرمی ، آبگیری (میزان جذب رطوبت) قابل توجهی نیز دارد .

        

قنداق سوئیسی :

قنداق سوئیسی (آغوشی) برند rose born یکی از کاربردی ترین وسایل سیسمونی نوزاد می باشد .

آغوشی رز برن با سایز و ضخامت استاندارد ساخته شده است و شما به راحتی می توانید کودک خود را در آغوش بگیرید و به صورت ایمن نوزاد خود را حمل کنید همچنین با توجه به الیافی که داخل این کالا به کار رفته ، باعث گرم نگه داشتن بیشتر بدن نوزاد می گردد .

یکی دیگر از کاربرد های مهم این محصول رزبرن ، پیشگیری از انتقال بیماری به کودک است چرا که با استفاده این محصول ، عرق دست و بدن پدر و مادر به تن حساس کودک منتقل نخواهد شد و سرایت بیماری های ناشی از بغل گرفتن کودک را به حداقل می رساند .

قنداق سوئیسی roseborn از جنس نخی(میکرو) ساخته شده و بسیار نرم و لطیف و با دوام می باشد . همچنین با توجه به استفاده از این جنس با کیفیت ، به راحتی می توانید آنرا در دمای 25 تا 30 درجه سانتیگراد شست و شو دهید .

زیر انداز تعویض :

تشک تعویض (زیر انداز تعویض) برند rose born ، یکی از ملزومات مهم در خرید سیسمونی نوزاد می باشد همچنین قابلیت ست شدن این محصول با دیگر محصولات موجود از این طرح ، بسیار قابل توجه می باشد .

برای تعویض پوشک نوزاد ، نیاز به محصولی می باشد که هم پاکیزه و تمیز و هم فاقد هرگونه مواد حساسیت زا برای تن حساس کودک باشد که همه این موارد در زیرانداز تعویض رز برن لحاظ گردیده است .

در این محصول رز برن ، لایه زیرین %100 ضد نفوذ آب و رطوبت هست و لایه رویی کاملا نرم و لطیف برای راحتی هرچه بیشتر کودک شما می باشد .

لایه رویی تشک تعویض ، مخمل و  لایه زیرین از ناپا (نایلون) تولید گردیده است و این دو لایه به هم لمینیت شده اند پس به راحتی می توان در صورت کثیف شدن زیر انداز ، آنرا شست و شو داد بدون اینکه پاره یا جمع شود .

ساک لوازم :

ساک لوازم مادر و کودک برند رز برن با کیفیت بالا و فضای عالی ، راحتی را به مادران عزیر ایران هدیه می دهد . این محصول rose born دارای زیرانداز تعویض ، بند رودوشی و کاور کهنه و لباس آلوده کودک می باشد.

                

پشه بند (قابل نصب در بالای تخت) :

این محصول در طرح های مختلف (هماهنگ با بقیه محصولات) و جهت نصب بر روی تخت نوزاد و کودک طراحی ، تولید و عرضه شده است. اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • هماهنگی بین این محصول رز برن و مجموعه سرویس خواب هفت تکه ، به زیبایی استفاده ازاین محصول می افزاید. به عبارت دیگر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می گردد ضمن خرید سرویس خواب هفت تکه ،  پشه بند (هماهنگ با طرح) آنرا  نیز خریداری نمایند.

 • ارتفاع این محصول تقریبا 220 سانتی متر و قطر دهنه بالایی آن حدود 40 سانتی متر می باشد  . محلهای اتصال این محصول طوری تعبیه شده است تا  بتوان ضمن نصب ، درصورت نیاز پوششی کامل بدور تخت نوزاد ایجاد نمود .

 • پوست حساس نوزاد باید از گزند حشرات و مانند آن در امان باشد . استفاده از پشه بند roseborn در کمک به این منظور مفید بوده و همچنین ، فضایی شاد و کودکانه را ایجاد می کند. همچنین با توجه به نوع تور استفاده شده ، گردش هوا بخوبی انجام می گردد.  

 • برای شستشوی این محصول می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

      

 

قنداق فرنگی زیپ دار:

قنداق فرنگی rose born در 24 طرح (هماهنگ با بقیه محصولات) طراحی ، تولید و عرضه شده است .  اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • ابعاد این محصول 68*45 سانتی متر می باشد.

 • از این محصول رز برن ، عمدتا جهت ترددهای بیرون منزل مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول،  نوزاد ازقرار گرفتن در مجاورت مستقیم هوا مصون بوده و محیطی گرم برای وی ایجاد می گردد و جز اقلام ضروری سیسمونی نوزاد می باشد .

 • در قسمت پائین این محصول ، زیپی بلند ، به گونه ای تعبیه شده است تا بتوان با باز کردن آن ، به راحتی نوزاد را در آن خواباند. قسمت فوقانی نیز جهت قرار گرفتن سر نوزاد بوده و دارای سه دگـــمه و با قابلیت باز شدن کامل می باشد. قسمت میانی محصول دارای اتصالاتی است که با باز کردن گره آن ، بتوان روی صورت نوزاد را جهت ممانعت ورود باد و مانند آن پوشاند .

 • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا حدود هشت ماهگی می باشد.

 • برای شستشوی این محصول می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

   

پتو دورپیچ کلاه دار:

پتو نوزادی rose born در 81 طرح طراحی ، تولید و عرضه شده است .13 طرح آن با بقیه محصولات (اعم از مجموعه سرویس  خوابهای سه تکه ، هفت تکه ، پشه بند و قنداق فرنگی زیپ دار)  هماهنگ و 51  طرح دیگر آن در قالبهایی متنوع و متفاوت با طرحهای عنوان شده ،  ارائه شده است . اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • ابعاد این محصول   75*75  سانتی متر می باشد .

 • این محصول برای ترددهای درون و بیرون از منزل و حتی پس از استحمام مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول،  نوزاد دارای پوششی گرم و قابل انعطاف خواهد بود.   

 • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا قبل از یکسال می باشد .

 • برای شستشوی محصولات رز برن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود.

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

            

 

پتو دور پیچ ضخیم :

پتو ضخیم نوزادی rose born در قالب یک طرح و در سه رنگ مختلف طراحی ، تولید و عرضه شده است . اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • ابعاد این محصول 70 * 90   سانتی متر می باشد .

 • با توجه به وجود الیاف بلند و ایجاد گرمای حاصل از آن ، از این محصول می توان در فضای خارج از منزل نیز استفاده نمود .

 • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا یک سالگی می باشد .

 • برای شستشوی این محصول می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30 درجه اقدام نمود .

             

ملزومات جانبی اتاق نوزاد و کودک :

ملزومات جانبی اتاق نوزاد برند rose born شامل پوشش دستمال کاغذی ، پوشش سطل (به همراه سطل) ، پوشش ساعت (به همراه ساعت) ، متر ، بالش دو منظوره و...  ، در حال حاضر در دو طرح (از سیزده طرح) در کنار مجموعه هفت تکه  و پشه بند آن  طراحی ، تامین و عرضه شده  است .  اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

 • هماهنگی بین این محصول و مجموعه سرویس خواب هفت تکه و پشه بند آن  ، به زیبایی استفاده ازاین گروه محصولات در اتاق نوزاد و کودک می افزاید.

 • با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

شرکت در برنامه های آتی خود تامین و عرضه ملزومات جانبی بقیه 11 طرح و نیز سایر ملزومات جانبی را در دستور کار قرار داده است .

                

توجه : تمامی ابعاد فوق الذکر در رابطه با محصولات ، ممکن است حدودا 7 سانتیمتر بیشتر یا کمتر شوند .

ارسال نظرات