مزیت ها

مزیت ها

شرکت رز برن به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه محصولات برتر در بازار ، نکات کلیدی مختلفی را مد نظر قرار داده است؛ تا بتواند با رعایت تمامی آنها ، محصولاتی متـمایز و ارزشمـند را تامین و عرضه نماید و تهیه سیسمونی با کیفیت برای نوزاد را برای مادران عزیز ایرانی سهل تر کند .

اهم این نـکات عبارتند از:

بکارگیری مواد اولیه مرغوب

  • پـارچه اصـلی مورد اسـتفاده در بخش های عمده ای از محصولات rose born مانند روی لحاف ، روی بالش ، روی تکه های کناری تخت در مجموعه سرویس خواب هفت تکه ، روی لحاف ، تشک و روی بالش در مجموعه سرویس خواب سه تکه ، بدنه بیرونی دورپیچ کلاه دار ، بدنه بیرونی قنداق فرنگی زیپ دار و قسمت فوقانی پشه بند ، پارچه ای با نام ولبوآ می باشد . این پارچه با توجه به اینکه پس از بافت (در مرحله تکمیل)  به خوبی پرداخت شده ، از لطافت خاصی برخوردار است . اهمیت وجود این لطافت وقتی بیشتر خودنمایی می نماید که ضرورت توجه خاص به کاربر این محصول، که نوزاد می باشد ،  بخوبی مورد دقت قرار گیرد. همچنین پارچه مورد استفاده ، نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار ، نرم تر بوده و این تفاوت به صورت محسوسی قابل لمس است . جنس این پارچه صد در صد پلی استر بوده و قوی و پایدار می باشد.همچنین در بدنه بیرونی پتو دور پیچ ضخیم از همین پارچه با پرزهای 12  استفاده شده است .

در بیان کلی ، این پارچه یک نوع پارچه با شمع پایین است که دارای خز مصنوعی بوده و کاربرد ویژه ای در صنایع دستــی دارد . پتو ، لباس کودک و بزرگسال و اسباب بازی کودک و حیوانات ساخته شده ، تنها برخی از کاربرد های فراوان این نوع پارچه می باشد . به این پارچه  velboa skin نیز می گویند ؛ چراکه به خوبی شبیه به خز و پوست حیوانات می باشد . این پارچه یک انتخاب عالی برای پوشاندن اسباب بازی کودک و نوزاد می باشد . این پارچه شبیه به مخمل بوده  و می توان در لباس و ملزومات نوزادی مورد استفاده قرار گیرد . برای آوردن تصویری از حیوانات در زنـــدگی به راحتی می توان از این پارچه اسـتفاده کرد . VELBOA  یک پارچه منــاسب برای نوزاد می باشد ؛ چراکه بسیار نرم است و استفاده زیادی در کالای خواب نوزاد دارد. پتو های ساخته شده از این نوع پارچه یک هدیه عالی برای نوزادان ، کودکان و حتی بزرگسالان می باشد؛ چراکه بسیار نرم و با دوام می باشد . این پارچه به راحتی با آب گرم شسته می شود و می توان آنرا با خشک کن های معمولی و با دمای پایین خشک نمود . پارچه VELBOA  با سوزن تیز و میکروتاچ دوخته و مرحله تکمیل آن به خوبی صورت می گیرد . باید دقت نمود که موقع اتو کشیدن حتما پارچه را برعکس کرده و دما را بالا نبرد.

     

لازم به ذکر است که با توجه به وجود سلایق گوناگون و لزوم تولید محصولات متنوع با سایر پارچه ها ، پاره ای از محصولات مانند مجموعه سرویس خواب سه تکه و هفت تکه ، با پارچه اصلی دیگری از جنس نخی میکرو فایبر (درجایگزینی با پارچهولبوآ )  نیز تولید شده اند . مراحل رنگــرزی و تکمیل این پارچه مانند پارچه های پنبه ای بوده و خواصی شبــیه خواص پارچه های پنبه ای دارد. به عــبارت دیگر مجموعه سرویس خواب های سه تکه و هفت تکه ، در قالب دو گونه پارچه اصلی ، تولید و عرضه شده است.

     

  • پارچه مهم دیگری که در قسمتــهایی مانند پشت لحاف های مجموعه سرویس خواب هفت تکه و سه تکه ، پشت تکه های کناری تخت در مجموعه سرویس خواب هفت تکه ، پشت تشک مجموعه سرویس خواب سه تکه ، قسمت درونی قنداق فرنگی زیپ دار ، قسمت درونی پتو دور پیچ ضخیم و قسمت پشت متکای سرویس خواب هفت تکه و سه تکه مورد استفاده قرار می گیرد ، پارچه تریـکو است. این پارچه از جنس پلی استر پنبه می باشد ؛ که در مقایسه با برخی دیگر از محصولات موجود در بازار که از تترون  استفاده شده ، برای نوزاد مناسبتر است . همچنین جنس پارچه ملحفه از تترون (با میزان ویسکوز بیش از 30 درصد) می باشد.

                         

  • یکی دیگر از مهمترین مواد مورد استفاده در محصولات ، الیاف لحافی یا لایی ترمو فیوز نام دارد . این نوع از الیاف در درون لحاف و تشک سرویس خواب سه تکه و نیز در لحاف و تکه های دور تختی سرویس خواب هفت تکه مورد استفاده قرار گرفته است . محصولات تهیه شده با برندroseborn    ، با توجه به اهمیت خط مشی کیفی خود ، از انواع مرغوب این نوع از الیاف که با مواد اولیه مواد مناسب تهیه شده است ، استفاده می نماید . همچنین این نوع از الیاف در شستشو گولّه نمی شود.

همچنین الیــاف استفاده شده در مــتکا(در ســرویسهای خواب سه تکه و هفت تکه) از جــنس بال فایبر (الیاف دانه برفی) بوده که این الیاف  نرم و قابل انعطاف ، قابل شستشو و نیز قابلیت ارتجاعی دائمی دارد. مــواد اولیه مورد استفاده در تولید الیاف بال فایبر ، از الیاف هالو سیلیکونی فردار (کره ای) می باشد.

     

متاسفانه در سالهای اخیر ، گونه ای از الیاف نیز با کیفیت و قیمت پائین در بازار عرضه و مورد استفاده برخی تولید کنندگان قرار گرفته است ؛ که این الیاف از گرانول حاصل از بطری های پلاستیکی ضایعاتی (زباله) تهیه شده و برای استفاده در کالاهای بهداشتی و نیز خواب ، که مستقیما با تنــفس و پوست مصرف کننده اعم از نوزاد ، کودک و بزرگسال ارتباط دارد، مناسب نیستند. محصولات تـولید شــده با برند  rose bornاین افتـخار را دارد که در تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت متــناسب استفاده کرده و ارائه محصول کیفی را جزو تعهدات خود می داند و تهیه سیسمونی با کیفیت برای نوزاد را برای شما آسان کرده است

طراحی محصول

  • در طراحی محصول سعی بر آن است  تا فضای شاد کودکانه مورد ملاحظه قرار گرفته و برای هر دو جنسیت پسر و دختر ، محصول مورد نیاز طراحی ، تولید و عرضه گردد . همچنین استفاده از گستره رنگی بالا به شادی و جذابیت محصولات افزوده است . مجموعه کالای کودک گلزاد با توجه به قدرت طراحی خود ، در جهت تهیه طرح های بــومی و یا ارائه محـصولات خاص ، برنامه هایی را در دســت اقدام داشته و محصولات متنوع تری را ارائه خواهد کرد . این گسترش تنوع ، هم در افزایش تعداد طرحها  و هم در ایجاد و یا بهبود گروهای جدید محصول خواهد بود .

بهره گیری از روش تولید مناسب

  • در تولید محصولات رز برن ، در قسمت چاپ ، ضمن استفاده از دستگاه های با تکنولوژی برتر ، از آب به عنوان حلال رنگ استفاده شده است ؛ که در مقایسه با برخی محصولات دیگر موجود در بازار که از حلال روغن استفاده می کنند  ، مناسب تر بوده و حساسیتی برای نوزاد ایجاد نمی کند . همچنین نفوذ چاپ به درون پُرزهای پارچه (شکل گیری چاپ در عمق) و کیفیت چاپ بر روی پارچه ، از دیگر مزایای آن می باشد.

              

  • در قسمت دوخت ، الیاف درون محصولات و پارچه روی آن، به زیبایی به یکدیگر دوخته شده و این دوخت (دور تا دور) از مهم ترین مشخصه های محصولات rose born می باشد ؛ چراکه  شست و شوی محصولات را آسان کرده و لحاف و محتویات آن با هم و یکجا مورد شست و شو قرار گرفته ودر نتیجه بعد از اتمام شستن ، الیاف آن جمع و اصطلاحا گوله نمی گردد . این موضوع به نگهداری محصول و طول عمر آن کمک می کند. همچنین در تولید محصولات ، دقت در صاف بودن دوخت و ظرافت های مرتبط با آن ، قابل مشاهده است.

        

  • در بخش گـلدوزی رز برن سعی شده تا ظرافــت خاص مرتبط با این فـن به خوبی رعایت و با بهره گیری از ماشین آلات لازم و فناوری مرتبط با آن ، مواردی چون ایجاد برآمدگی های لازم ، گلدوزی ، تکه دوزی ، جداسازی چند بعدی ، استفاده از یراق آلات و مانند آن بخوبی  ایجاد گردد . برتری ظرافتهای ایجاد شده نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی موجود در بازار ، قابل رویت و مقایسه است.

            

 

در قسمت   "آشنایی با محصولات"   کاربرد ، ویژگی ها و مزایای مرتبط با محصولات ما به تفصیل آمده است .

تگ ها
رزبرن

ارسال نظرات